• 015102011041
  • 08102012053
  • 191020123040
  • 191020123041
  • 201110024484a
  • 201110024486
  • 201110024506
  • IMG_0926.MOV_snapshot_00.01_[2012.10.16_00.22.28]
  • a201110024489
  • a201110024494
  • a201110024498
  • a201110024499
  • a201110024500
  • a201110024503
  • a201110024508
  • a201110024509
  • diatagma1

Εκπαιδευτικοί Σχ. έτους 2015-2016

Α/Α Επώνυμο Όνομα ΤΑΞΗ
1 ΒΑΡΘΑΛΑΜΗ ΜΑΡΙΑ Διευθύντρια
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Υποδιευθύντρια - Τάξη ένταξης
3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α2
4 ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΕΤΙΝΑ Ε2
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Β3
6 ΓΝΑΦΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α1
7 ΔΡΑΓΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 (Γυμναστική)
8 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Β2
9 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ16 (Μουσική)
10 ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Α3
11 ΚΑΡΥΩΤΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ Ολοήμερο
12 ΚΟΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε3
13 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΡΕΤΗ ΠΕ19-20 (Πληροφορική)
14 ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ ΠΕ06 (Αγγλικά)
15 ΜΑΜΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ2
16 ΜΠΑΣΑΚΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ1
17 ΜΠΕΛΟΚΑ ΣΟΦΙΑ Γ1
18 ΜΠΛΙΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ Γ3
19 ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ07 (Γερμανικά)
20 ΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ05 (Γαλλικά)
21 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ06 (Αγγλικά)
22 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ11 (Γυμναστική)
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΕ08 (Εικαστικά)
24 ΠΟΥΣΠΟΥΡΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β1
25 ΠΡΑΠΑ ΕΥΤΕΡΠΗ ΠΕ05 (Γαλλικά)
26 ΣΑΚΚΑ ΑΝΝΑ Δ1
27 ΣΙΩΜΟΥ-ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ06 (Αγγλικά)
28 ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ16 (Μουσική)
29 ΦΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Γ2
30 ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ2
31 ΧΑΡΙΤΟΥ ΞΑΝΘΗ Ολοήμερο
32 ΧΑΨΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε1
33 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Β4

Εκπαιδευτικοί Σχ.Ετους 2014-2015

Φωνιά Μαρία  Διευθύντρια 
Βαρθαλάμη Μαρία
Υποδιευθύντρια - Τάξη Ε1΄
Πουσπουρίκα Παρασκευή 
Τάξη Α1΄
Ζαχαρόπουλος Ηλίας   Τάξη Α2΄
Γιαννακοπούλου Κων/να Τάξη Α3΄
Κότσαρη Γεωργία   Τάξη Α4΄
Γναφάκη Αικατερίνη Τάξη Β1΄
Παπαποστόλου Φωτεινή 
Τάξη Β2΄
Μπελόκα Σοφία 
Τάξη Β3΄
Σανιδά Ειρήνη     Τάξη Γ1΄
Σακκά Άννα 
Τάξη Γ2΄
Φριλίγκου Σταματίνα Τάξη Δ1΄
Μπλιούμη Ελένη   
Τάξη Δ2΄
Μαμιού Χριστίνα 
Τάξη Δ3΄
 Χαριτίδης Θεόδωρος   
Τάξη Ε2΄
Μπασακάρου Δέσποινα   
Τάξη ΣΤ1΄
Σώρρας Αναστάσιος 
Τάξη ΣΤ2΄
Κόμης Αντώνιος 
Τάξη ΣΤ3΄ 
Γιαννουλάκη Ελένη 
Τμήμα Ένταξης
Ποντικού-Καρούσου Άννα  
Αγγλικής
Παναγοπούλου Παρασκευή 
Αγγλικής
Κουρτίνα Γραμματή  
Αγγλικής (και Ολοήμερο)
Κουρουμπακάλη Αθανασία
Φυσ. Αγωγής
Δραγάζης Γεώργιος 
Φυσ. Αγωγής
Φιλανδριανός Γεώργιος
Φυσ. Αγωγής (και Ολοήμερο)
Τσικούρα Μαρία 
Μουσικής
Ζωγράφου Αγγελική Μουσικής
Κοντογεώργου Αρετή  
Πληροφορικής
Κασιώνη Βασιλική    
Πληροφορικής (και Ολοήμερο)
Σωτηρίου Μαρία -Ελένη   
Γαλλικής
Καντά Παναγιώτα  
Γαλλικής
Μπούργος Αλέξανδρος   
Γερμανικής
Παρθενίου Μιλένα   
Θεατρικής Αγωγής
Ταράση Καλλιόπη   
Θεατρικής Αγωγής
Σούλαρης Χρήστος    
Εικαστικών
Καρυώτου Παυλίνα    
Ολοήμερο
Κασιάρα Αννέτα Παράλληλη Στήριξη

                                                       

Εκπαιδευτικοί Σχ. Ετους 2013 -2014

 

Τσούτη Ευαγγελία

 Διευθύντρια

Καρυοφύλλη Λυγερή  Υποδιευθύντρια- Τάξη Β΄
Γναφάκη Αικατερίνη      Τάξη Α1΄
Σανιδά Ειρήνη  Τάξη Α2΄
Φριλίγκου Σταματίνα  Τάξη Γ1΄
Μπλιούμη Ελένη   Τάξη Γ2'
Τσιρογιάννη Ειρήνη  Τάξη Δ'
Μπασακάρου Δέσποινα  Τάξη Ε1'
Πουσπουρίκα Παρασκευή
 Τάξη Ε2'
Βαρθαλάμη Μαρία  Τάξη Στ1'
Παπαποστόλου Φωτεινή  Τάξη Στ2'
Γιαννουλάκη Ελένη  Τμήμα Ένταξης
Ποντικού- Καρούσου Άννα  Αγγλικής
Κουρτίνα Γραμματή
 Αγγλικής
Κουρουμπακάλη Αθανασία  Φυσ. Αγωγής
Τσικούρα Μαρία  Μουσικής
Κοντογεώργου Αρετή  Πληροφορικής
Σωτηρίου Μαρία Ελένη  Γαλλικής
Μπούργος Αλέξανδρος  Γερμανικής
Πάντα Λαμπρινή  θεατρικής Αγωγής
Κρουμπούζος Κων/νος  Εικαστικών
Σιώτος Κων/νος  Παράλληλη Στήριξη

Εκπαιδευτικοί Σχ. Ετους 2012 -2013

 

 Τσούτη Ευαγγελία

 Διευθύντρια

 Καρυοφύλλη Λυγερή  Υποδιευθύντρια- Τάξη Α΄
 Γναφάκη Αικατερίνη      Τάξη Β1΄
 Σανιδά Ειρήνη  Τάξη Β2΄
 Τσιρογιάννη Ειρήνη  Τάξη Γ΄
 Μπλιούμη Ελένη   Τάξη Δ1'
 Πουσπουρίκα Παρασκευή  Τάξη Δ2'
 Βαρθαλάμη Μαρία  Τάξη Ε1'
 Καμπόλη Μαρία  Τάξη Ε2'
 Φριλίγκου Σταματίνα  Τάξη Στ1'
 Γρίβα Βασιλική  Τάξη Στ2'
 Μπασακάρου Δέσποινα  Τάξεις: Β΄, Γ΄, Δ΄, Ε΄& Στ΄
 Γιαννουλάκη Ελένη  Τμήμα Ένταξης
 Παπαποστόλου Φωτεινή    Ολοήμερο
 Ποντικού- Καρούσου Άννα  Αγγλικής
 Κουρουμπακάλη Αθανασία  Φυσ. Αγωγής
 Τσικούρα Μαρία  Μουσικός
 Ζαφείρη Kωνσταντίνα  Πληροφορικής
 Κολυβά Ανδριάνα  Γαλλικής
 Μπούργος Αλέξανδρος  Γερμανικής